Kalite Kontrol Elemanı Maaşları

Kalite Kontrol Elemanı Maaşları güncel bilgi olarak paylaştığımız 2018 yılı maaşları için yazımızı inceleyebilirsiniz. Genellikle şirketlerde ve fabrika da yapılan üretimlerde görev almaktadırlar. Ürün denetiminden sorumlu olan bu çalışanlar hata, defo gibi ürünleri ayıklar ve rapor olarak sunar. Sektörde son kullanıcıya ulaşmadan, üretim aşamasından önce son derece önemli rolleri bulunmaktadır.

Kalite kontrol elemanları ne kadar maaş alır? Bu soru için net bilgi paylaşımı yapmak doğru olmaz ancak günümüz fabrikalarında 1600-4000 tl arası belirlenebilir. Üretim alanında çalışan ve ithalat ihracat kapasitesi fazla olan kuruluşlar da bilgi, tecrübe göz önüne alındığında rakamlar elbette yükselecektir.  Kalite kontrol elemanı iş ilanları en çok İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, İzmir, Konya gibi illerde bulunmaktadır. Ek olarak sanayisi geniş olan Sakarya, Kocaeli bölgesi de eleman alımları için oldukça yeterli iş ilanı açmaktadır.

Kalite kontrol elemanı 2018 maaşları Cnc bilen, yeni yetiştirilen eleman, fabrika tecrübesi edinmiş eleman olarak sınıflandırılır ve buna istinaden maaş verilir. Sizin bu alanda gelişim göstermeniz sürekli olarak aynı iş kollarında çalışıyor olmanız artı puan kazandırır ve maaşınız buna göre belirlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir