Köfteci Yusuf Maaşları

Köfteci Yusuf 2019 yılı içerisinde gerçek atılımı yapmış ve hızla büyümüştür. Bu büyüme beraberinde bir çok personeli de getirmiştir. Artık çok daha fazla personel ile hizmet veren Köfteci Yusuf Maaşları da gün geçtikçe artıyor.

Çalışma pozisyonuna göre maaşların değiştiğini de söylemekte yarar var. Köfteci Yusuf Maaşları ve iş başvurusunu merak ediyorsanız yazımızın kalan kısmını okuyabilirsiniz. Köfteci Yusuf Maaşları asgari ücretin üzerindedir ve iş alımları da aktif olarak devam ediyor. Sizlerde marka olmuş bir firmaya başvuru yapabilirsiniz.

Köfteci Yusuf iş başvurusu yapmak için sitemizdeki CV örnekleri yeterli olacaktır. İndirip düzenleyin ve Köfteci Yusuf için iş başvurusu yapın.

Köfteci Yusuf maaşları ne kadar? Merak ettiğiniz, araştırdığınız ve yoğun ilgi gören bu işletme için bilgilendirme yazımızı sizinle paylaşıyoruz.

Köfteci Yusuf  1996 yılında İznik’te kurulmuştur. Gıda ve hizmet sektöründe faaliyetini sürdüren Köfteci Yusuf A.Ş., Türkiye’de kurulan en büyük köfte üretim fabrikasına da sahiptir. Bu derece büyük bir işletme içinde personel alımları hızla yapılmaktadır. Sürekli eleman alımı bulunmaktadır. Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Bilecik, Eskişehir ve Kocaeli gibi illerimizde bir çok şube bulunmaktadır. Köfteci Yusuf maaşları pozisyona göre değişir. Bunun açıklamasını aşağıda detaylandırıyor olalım.

Servis Elemanı : Belirlenen haftalık shifter doğrultusunda çalışma saatleri vardır. Günlük 8 saat, 10 saat gibi programlar mevcuttur. Alınan maaşlar firma bünyesinde en az 2100 lira olmak ile beraber 3000 bandında değişkenlik gösterir. ( Net bilgi değildir, ön araştırma yapılmıştır )

Restoran Servis Sorumlusu : Maaşları elemanların bir kademe üstü olarak belirlenir. Gelen misafirler ile ilgilenmek, menü seçiminde yardımcı olmak ve koordinasyon sağlamak görevleri arasında olduğundan Köfteci Yusuf maaşları da buna göre gösterilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir