Köfteci Yusuf Maaşları

Köfteci Yusuf Maaşları 2018 yılı içerisinde hızla büyüme kazanan, bir çok kesim içinde tercih edilen Köfteci Yusuf maaşları ne kadar? Merak ettiğiniz, araştırdığınız ve yoğun ilgi gören bu işletme için bilgilendirme yazımızı sizinle paylaşıyoruz.

Köfteci Yusuf  1996 yılında İznik’te kurulmuştur. Gıda ve hizmet sektöründe faaliyetini sürdüren Köfteci Yusuf A.Ş., Türkiye’de kurulan en büyük köfte üretim fabrikasına da sahiptir. Bu derece büyük bir işletme içinde personel alımları hızla yapılmaktadır. Sürekli eleman alımı bulunmaktadır. Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara, Aydın, Bilecik, Eskişehir ve Kocaeli gibi illerimizde bir çok şube bulunmaktadır. Köfteci Yusuf maaşları pozisyona göre değişir. Bunun açıklamasını aşağıda detaylandırıyor olalım.

Servis Elemanı : Belirlenen haftalık shifter doğrultusunda çalışma saatleri vardır. Günlük 8 saat, 10 saat gibi programlar mevcuttur. Alınan maaşlar firma bünyesinde en az 1650 lira olmak ile beraber 1800 bandında değişkenlik gösterir. ( Net bilgi değildir, ön araştırma yapılmıştır )

Restoran Servis Sorumlusu : Maaşları elemanların bir kademe üstü olarak belirlenir. Gelen misafirler ile ilgilenmek, menü seçiminde yardımcı olmak ve koordinasyon sağlamak görevleri arasında olduğundan Köfteci Yusuf maaşları da buna göre gösterilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir