Dominos Kurye Maaşları

Dominos Kurye Maaşları Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen seri üretim pizza restorant zinciridir. Dönemsel satış grafikleri değerlendirildiğinde Türkiye’nin en çok satış yapan pizzacısıdır. Burada çalışma şartları, saatleri ele alındığında yoğun temponun olduğu aşikar. Dominos kuryeleri ev, iş yeri, cafe, okul gibi adres verilen neredeyse tüm noktalara servis yapmaktadır.

Dominos kurye maaşları öncelikle burada çalışmak için A2 motor ehliyeti şartı aranmaktadır. Başvuru yaparken en önemli ve kesin şart ehliyettir. Genellikle öğrencilerin tercih ettiği iş arayışı içinde oldukları part time çalışmaya uygun bir yerdir. Dominos kurye maaşı full time çalışanlar için 1600 liradır. Tabi servis yapılan noktalarda bahşiş gibi ek gelir de kazandırıyor olabilir. İşin tehlikeli olduğunu da göz önünde bulundurmalısınız, sürekli trafikte motor kullanmak ve siparişi vaktinde teslim etmeniz gerekiyor. Dominis 30 dakika da siparişi teslim eden ender firmalardandır.

Dominos kurye maaşları 

Peki belirtilen şartlarda çalışmak ve bu maaş yeterli mi? Sizin önceliğiniz para ise bir çok iş bu şekilde tercih edilebilir, bulunabilir. Ancak motor kullanmayı sevenler için durum farklılık gösterecektir. Dominos a2 ehliyetli kurye maaşları için yorum ve bilgi paylaşmak isteyenler yazı altında yer alan yorum bölümünden bizlere yazabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir